Sivas Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama


Ülkemizin alan olarak büyük illerinden olan ’ta havza şartları oldukça zordur. Kış aylarında ilimiz soğuğu ile ünlüdür. Fakat ilimizde ısınma problemi evlerimiz için artık sorun olmaktan çıkmıştır. ilimiz  ileısınma problemini ortadan kaldırmıştır.

Ülkemizin çoğu ilinin tamamına yakını doğalgazla tanışıp kullanmaya başlamıştır. Böylece kirli havadan o illerimiz kurtulmayı başarmıştır. Her ilimizin doğalgaz dağıtım şirketi farklı farklıdır. Sivas ilimizin doğalgaz dağıtım şirketinin adı da SİDAŞ’tır.

Sivas Doğalgaz Sorgulaması Nasıl Yapılır?

sidas_fatura_sorgulamaSİDAŞ kendi sitesi üzerinden abonelerinin fatura borç sorgulaması yapabilmesine imkan tanımaktadır. Sivas doğalgaz fatura borç sorgulaması yapabilmek için aşağıda size verdiğimiz linke tıklamanız gerekmektedir.

Size vermiş olduğumuz linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden bazı bilgileri girmeniz istenecektir. Bu bilgiler; türü, abone referans no, sözleşme no ve güvenlik numarasıdır. Sizden istenen bu bilgileri ilgili alanlara girip GÖNDER butonuna tıkladığınızda işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Sivas doğalgaz fatura borç sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Diyarbakır Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama başlıklı makalemizde diyarbakır doğalgaz fatura sorgulama, diyargaz ve doğalgaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın