Son Sorgulamalar

Şişli Belediyesi Şikayet


Şişli, İstanbul ilimizin en gözde ilçelerinden biridir. Şişli yerleşim olarak olsun, hizmet olarak olsun İstanbul ilinde gezip görebileceğiniz mekanları içermektedir.

Şişli Belediyesi İnternetten Şikayet

Şişli Belediyesi internet üzerinden bazı sistemleri kullandırmaktadır. Bu sistemlerden biri de Şili Belediyesi şikayet hizmetidir.

Şişli Belediyesi şikayet, Şişli Belediyesi resmi web sayfası üzerinden yapılabilmektedir. İlgili web sayfasında Şişli Belediyesi çözüm merkezi adı altında şikayetlerinizi incelemektedir. Bu şikayetlerinizi iletirken sizden TC kimlik numaranız, ad, soyad, cep telefonu bilginiz, mahalle sokak gibi bilgileriniz istenmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra bu bilgilerin yanında şikayet konusunu yazabileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Bu alana şikayet konunuzu girip, alt tarafta bulunan fotoğraf yükleme alanından şikayet konusu ile ilgili fotoğrafınız varsa yükleyip başvuru formunu gönder butonuna tıklayın.

Şişli Belediyesi Telefonla Şikayet

Şişli Belediyesi çözüm merkezi her türlü şikayetlerinizi incelemektedir. Bu şikayetlerin sonucunda incelenerek sonuç sizlere iletilmektedir. Şişli Belediyesi şikayet hattı belediyenin çözüm merkezi numarası olan 444 1568 dir. Bu telefonu arayarak şikayet dilek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Şişli Belediyesi whatsapp şikayet hattı numarası 0549 806 1676 ‘dır. WhatsApp hattına başvuru detaylarını belirtip; konum bilgisi ve fotoğraf ekleyerek Çözüm Merkezi birimine mobil cihazlarınızla kolayca ulaşabilirsiniz.

Şişli Belediyesi internetten şikayet sistemini kullanmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Fatih Belediyesi Borç Sorgulama Borç Ödeme başlıklı makalemizde Fatih Belediyesi borç ödeme ve Fatih Belediyesi borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.