Son Sorgulamalar

Silivri Belediyesi Şikayet


İnternetin yaygınlaşması ile birlikte artık birçok işlemlerimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. Borç sorgulama, borç ödeme, sınav sonucu öğrenme gibi işlemlerimiz artık evimizden, iş yerimizden yapılabilmektedir.

Silivri Belediyesi Şikayet

İnternet üzerinden yapılabilen başka bir işlem de şikayet, talep ve öneri işlemleridir. Silivri Belediyesi şikayet işleminizi Silivri Belediyesi e-belediye sistemi ile yapmanız mümkündür.

Aşağıda sizlere Silivri Belediyesi şikayet ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan web sayfasında bulunan alanları doldurmalısınız. Bu alanlar öncelikle şikayetçi kişinin bilgilerini girebileceği, şikayetçinin TC kimlik numarası, adı, soyadı ve adres bilgilerini içermektedir.

Ardından başvuru metni adı altında bulunan bölüme de şikayetinizi yazın. Alt tarafta ise şikayetinizin nerede geçtiği gibi bir bölüm bulunmaktadır. Buraya şikayete konu olan olayın nerede geçtiği bilgisini yazıp devam butonuna tıklayarak işleminizi devam ettirebilirsiniz.

Silivri Belediyesi şikayet ile ilgili işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Silivri Belediyesi e-belediye sisteminden

  • Silivri Belediyesi emlak borcu sorgulama ve ödeme
  • Silivri Belediyesi şikayet
  • Silivri Belediyesi talep
  • Silivri Belediyesi arsa rayiç bedeli
  • Silivri Belediyesi nikah işlemleri
  • ilan reklam beyanı

gibi işlemlerinizi de yapabilmektesiniz.

Bir önceki yazımız olan Silivri Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Silivri Belediyesi emlak borcu sorgulama ve ödeme ve TC kimlik numarası ile borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.