Son Sorgulamalar

Silivri Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme


Silivri İlçesi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan bir ilçedir. İlçe İstanbul merkeze 67 km uzaklıktadır. Silivri İlçesi 760 kilometrekarelik bir yüzölçüme sahip olup İstanbul’un en büyük ilçesidir. İlçenin nüfusu 2018 yılına göre 188.000 civarındadır.

Silivri Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme

E-belediye sistemi artık çoğu belediye tarafından kullanılmaktadır. E-belediye sistemi sayesinde belediyelerin vatandaşlarla olan iş ve işlemleri gayet hızlı bir şekilde yürümektedir. Silivri Belediyesi’de e-belediye sistemini kullanmaktadır.

Silivri Belediyesi emlak borcu sorgulama ve ödeme işlemi için aşağıda sizlere verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz. İlgili bağlantıyı tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden istenen alana TC kimlik numaranızı girip alt tarafta bulunan giriş butonuna tıklayın. Böylece TC kimlik numarası ile borç sorgulama işlemini yapmış olursunuz.

Silivri Belediyesi emlak borcu sorgulama ve ödeme işlemini şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Silivri Belediyesi e-belediye sisteminden

  • Silivri Belediyesi emlak borcu sorgulama ve ödeme
  • Silivri Belediyesi şikayet
  • Silivri Belediyesi talep
  • Silivri Belediyesi arsa rayiç bedeli
  • Silivri Belediyesi nikah işlemleri
  • ilan reklam beyanı

gibi işlemlerinizi de yapabilmektesiniz.

Bir önceki yazımız olan Sarıyer Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Sarıyer Belediyesi e-belediye uygulaması ve Sarıyer Belediyesi emlak vergisi borç sorgulama ve ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.