Son Sorgulamalar

Şile Belediyesi Şikayet


Kurumlar artık iş ve işlemlerini internet ortamına taşımaktadır. Şile Belediyesi e-belediye sistemini kullanarak birçok hizmetler vermiştir. Bu hizmetler bizleri belediye ile olan işlerimizi daha hızlı ve belediyeye gitmeden yapmamızı sağlamaktadır.

Şile Belediyesi Şikayet

Şile Belediyesi şikayet ile ilgili ayrı bir birim kurmuştur. Bu birime belediye tarafından Şile Belediyesi Beyaz Masa denmektedir. Beyaz masa haftanın her günü vatandaşlara hizmet vermektedir. Şile Belediyesi Beyaz Masa çalışma saatleri ise sabah 07:00 akşam 16:30 dur. Bu saatler arasında Şile Belediyesi ile ilgili şikayet, dilek ve önerilerinizi Beyaz Masa’ya iletmeniz mümkündür.

Belediye, Şile Belediyesi çağrı merkezi numarası ile de hizmet vermektedir. Şile Belediyesi çağrı merkezi numarası da 444 74 53 ‘tür. Bu telefon numarası ile de beyaz masaya doğrudan ulaşabilirsiniz.

Şile Belediyesi şikayet, dike ve öneri işlemlerinizi e-posta olarak ta yapmanız mümkündür. E-posta olarak iletmek için beyazmasa@sile.bel.tr adresini kullanabilirsiniz.

Şile Belediyesi’nin 0532 752 6070 numaralı hattına mesaj atarak veya Turkcell operatörü iseniz 6070 ‘e dilek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şile Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Şile Belediyesi borç sorgulama, Şile Belediyesi emlak borcu sorgulama ve Şile Belediyesi sicil numarası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.