Son Sorgulamalar

Şile Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme


Şile İlçesi İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunmaktadır. Şile, Kandıra, Gebze, Kartal, Ümraniye, Beykoz ve Karadeniz ile komşudur. 736 kilometrekarelik bir yüz ölçüme sahip olan Şile ilçesi’nin nüfusu 37.000 civarındadır.

Şile Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama ve Ödeme

E-belediye sistemi çoğu belediyenin yükünü hafifletmektedir. Şile Belediyesi’de e-belediye sistemini kullanan belediyelerdendir. Şile Belediyesi web sayfası üzerinde bulunan online vezne ile Şile Belediyesi emlak borcu sorgulama, Şile Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda sizlere ilgili bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden TC kimlik numarası, sicil numarası veya vergi numarası ile işlem yapabileceğiniz bir ekran çıkacaktır. Hangi bilginiz ile işlem yapmak istiyorsanız ilgili alana o bilginizi girip alt bölümde bulunan giriş butonuna tıklayın. Şile Belediyesi’ne herhangi bir borcunuz bulunuyorsa listelenecektir. Listeden ödeme yapmak istediğiniz borcunuzu seçip ödeyebilirsiniz.

Şile Belediyesi emlak borcu sorgulama ve ödem işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Şile Belediyesi Sicil Numarası Sorgulama

Şile Belediyesi borç sorgulama işleminizi sicil numaranız ile yapmak istediğinizde ilgili alana sicil numaranızı girmelisiniz. Eğer sicil numaranızı bilmiyorsanız Şile Belediyesi sicil numarası sorgulama işlemi yapmalısınız. Bu işlem için aşağıda sizlere verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu işlem için aşağıdaki bağlantıyı kullandığınızda sizlere TC kimlik numaranız, adınız soyadınız, anne adınız, baba adınız gibi bilgileriniz gerekli olacaktır.

Şile Belediyesi sicil numarası sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Sultangazi Belediyesi Şikayet başlıklı makalemizde Sultangazi Belediyesi çağrı merkezi numarası ve Sultangazi Belediyesi şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.