Son Sorgulamalar

SGK Hizmet Dökümü Sorgulama


Bilişim sistemlerinin gelişmesi ile bütün dünya artık bilişim sistemlerini kullanmaya başladı. İnsanlar için zaman en önemli öncelikler arasında yer almaya başladı. Bilişim dünyasının gelişmesi yaşamımıza olumlu yönde etkilemiş ve artık insanlar ellerinde kağıtla resmi dairelerde sıra beklemeden işlerini kısa sürede görür hale gelmişlerdir.
 
Bütün dünya artık bilişim sistemlerini hızla kullanmaya başlarken ülkemizde bu durumdan etkilendi. Hatta ülkemiz birçok ülkeden daha önde gitmekte. Bilişim teknolojileri sayesinde ülkemiz e-devlet yapısına doğru hızla ilerlemektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu‘da kendi içerisinde e-devlet yapısına sahiptir. Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) birçok işlemi internet sitesinden bizler sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de SGK Hizmet Dökümüdür.
Aşağıdaki linke tıklayarak SGK’daki hizmet dökümünüzü kontrol edebilirsiniz. SGK hizmet dökümünü kullanmak için açılan ekranda TC kimlik numaranız, il, doğum tarihi gibi bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız.
SGK hizmet dökümü yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

6 Yorumlar

  1. Şifresiz SSK Gün Sorgulama | SSK Gün Dökümü | SSK, SGK, Hizmet Dökümü, Sorgulama günsorgulam…

  2. SGK 77 MİLYONA HİZMET VERİYOR AMA KENDİ PERSONELİNE SAHİP ÇIKMIYOR İPTALE DUR DE

  3. 3 sene öncesine kadar SGK olarak kullanılıyordu.şuan şifa hastanesi olarak hizmet veriyor..

  4. Kimler SGK Hizmet borçlanması yapabilir? – Ekonomist yazdı!…

  5. Yetim Aylığı Bağlanma Şartları Nelerdir? – Sgk Hizmet Dö

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.