SGK Hizmet Dökümü Sorgulama


Bilişim sistemlerinin gelişmesi ile bütün dünya artık bilişim sistemlerini kullanmaya başladı. İnsanlar için zaman en önemli öncelikler arasında yer almaya başladı. Bilişim dünyasının gelişmesi yaşamımıza olumlu yönde etkilemiş ve artık insanlar ellerinde kağıtla resmi dairelerde sıra beklemeden işlerini kısa sürede görür hale gelmişlerdir.
 
Bütün dünya artık bilişim sistemlerini hızla kullanmaya başlarken ülkemizde bu durumdan etkilendi. Hatta ülkemiz birçok ülkeden daha önde gitmekte. Bilişim teknolojileri sayesinde ülkemiz yapısına doğru hızla ilerlemektedir.

‘da kendi içerisinde e-devlet yapısına sahiptir. Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) birçok işlemi internet sitesinden bizler sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de dür.
Aşağıdaki linke tıklayarak SGK’daki hizmet dökümünüzü kontrol edebilirsiniz. SGK hizmet dökümünü kullanmak için açılan ekranda TC kimlik numaranız, il, doğum tarihi gibi bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız.
SGK hizmet dökümü yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
E BORÇ SORGULAMA EKRANINDA SSK HİZMET DÖKÜMÜ ÇIKMIYOR
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Cans

  2. By ibrahim

  3. By fzmel

  4. By emeklilik

  5. By editor

Bir Cevap Yazın