Son Sorgulamalar

Şekerbank SBN Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama


Doğan Holding ve Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ortaklığı ile Ticaret Sigorta A.Ş. adı altında 1990 yılında kurulmuştur. 2007 yılı başında Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik Sandığı Vakfı tarafından hisseleri satın alınan şirket, 24.09.2008 tarihi itibariyle ismini SBN Sigorta olarak değiştirmiştir.

Şekerbank SBN Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

SBN Sigorta resmi web sitesi üzerinden bazı işlemlerinizi yapabilmenizi sağlamaktadır. Şekerbank SBN Sigorta hasar dosyası sorgulama işleminizi yapabilmeniz için aşağıda sizinle bir link paylaşılmıştır. Bu link vasıtasıyla Şekerbank SBN Sigorta hasar dosya sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

sbn-sigorta-hasar-sorgulamaİlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak ekranda sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler sizin poliçe numaranız ve hasar dosya numaranızdır. Gerekli bilgileri ilgili alanlara yazıp göster butonuna tıkladığınızda SBN Sigorta hasar dosyası sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olur. Böylece hasarınızla ilgili ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz.

Şekerbank SBN Sigorta hasar dosyası sorgulama işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Güneş Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama başlıklı makalemizde Güneş Sigorta ve Güneş Sigorta hasar dosya sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.