Son Sorgulamalar

SEDAŞ Elektrik Kesintisi


Ülkemizin değişik bölgelerinde farklı isimler altında birçok elektrik şirketi hizmet vermektedir. Sakarya Elektrik Dağıtım Şirketi de bunlardan biridir.

Elektrik kesintisi biz son kullanıcı için hiç istenmeyen bir durumdur. Hiç beklemediğimiz anda elektriklerimiz kesildiğinde bazen çok sinirleniriz. Yapılan elektrik kesintilerinin geneli planlı olarak yapılmaktadır. Bir bölümü ise o anda meydana gelen arızadan kaynaklanmaktadır.

Yasa gereği elektrik dağıtım şirketleri planlı olarak yapacakları elektrik kesintilerinin tarih saatini müşterilerine daha önceden bildirmek zorundadır. Sakarya Elektrik Dağıtım Şirketi (SEDAŞ)’de planlı olarak yapacağı elektrik kesintilerini kendi sitesi üzerinden bildirmektedir. Sakarya ilimiz için Sakarya elektrik kesintisi, Bolu ilimiz için Bolu elektrik kesintisi, Düzce ilimiz için Düzce elektrik kesintisi ve Kocaeli ilimiz için Kocaeli elektrik kesintisi gibi bilgileri SEDAŞ’ın sitesi üzerinden bulmanız mümkündür.

SEDAŞ’ın yapmış olduğu SEDAŞ planlı elektrik kesintilerini görmek için buraya tıklayın. Ardından açılan yerden hangi ilde oturuyorsanız o ili seçerek yapılacak olan elektrik kesintilerini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan GEDİZ Edaş Borç Sorgulama başlıklı makalemizde GEDİZ Edaş Borç Sorgulama, GEDİZ elektrik borç sorgulaması ve İzmir elektrik fatura sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
sedaş kesinti bilgileri, sedaş elektrik kesintisi

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.