Seç Turizm Sefer Sorgulama ve Online Bilet Alma


Gaziantep il merkezli bir firmadır. 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Seç Turizm daha kaliteli hizmet verebilmek için bazı değerleri benimseyerek koruma altına almıştır.

İnternet üzerinden yapabileceğimiz sogulama işlemlerinden biri de sefer sorgulama işlemidir. Seç turizm sefer sorgulama işleminizi internet üzerinden rahatlıkla yapabilmekteyiz. Seç turizm sefer sorgulama işlemi için aşağıda size vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

İlgili linke tıkladığınızda karşınıza Seç Turizm online sefer sorgulama ve bilet alma bölüm çıkacaktır. Bu bölümden ilk önce hareket tarihini, kalkış yerini ve gitmek istediğiniz yeri seçmelisiniz. Bütün bu bilgileri seçtikten sonra ilgili tarih için Seç Turizm seferlerini görmek için rezervasyon butonuna tıklayın. Böylece Seç Turizm sefer sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Seç Turizm sefer sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

SEÇ Turizm İnternetten Online Bilet Alma

sec-turizmYukarıda anlattığımız Seç Turizm sefer sorgulama işlemini gerçekleştirip seferleri görüntüledikten sonra bilet almak istiyorsanız, ilgili seferi seçip, koltuk bilginizi ve ilgili bilgileri girip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Seç Turizm internetten online bilet alma işlemi için TIKLAYIN…

Seç Turizm Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Bazen işlemlerinizi internet üzerinden yapabilmenize rağmen telefonla iletişime geçmeniz gerekebilir. Bu durumda firmanın telefon numarası bilgilerine erişmelisiniz. Seç Turizm bu işlemler için çağrı merkezi oluşturmuştur. Seç Turizm çağrı merkezi numarası 444 44 27 dir.

Aşağıda size Seç Turizm telefon numarası, faks numarası ve adres bilgileri sizlere verilmiştir.

Adres YENİ OTOGAR N0:2-3-4-5 Gaziantep/TÜRKİYE
Telefon 0(342) 328 94 94  (pbx)
0(342) 328 95 95
0(342) 328 97 00
Fax 0(342) 328 98 48
Kargo 0(342) 328 97 15

 

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
Seç turizm
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By mat

  2. By _serda_

Bir Cevap Yazın