Son Sorgulamalar

Sayısal Loto Sonuçları Sorgulama


Ülkemizde en çok tercih edilen şans oyunlarından biri olan Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenmekte ve halkımızca oynanmaktadır. Kendi içinde kuralları olan Sayısal Loto özünde bir şans oyunudur ve yapılan çekilişlerde birileri ikramiyeleri kazanır.

Sayısal Lotoda İkramiye Nasıl Kazanılır?

Haftalık olarak oynanan ve çekilişi yapılan Sayısal Lotoda 3, 4, 5, 6 bilenler ikramiye kazanmaktadırlar. Hiç bilen olmadığı takdirde büyük ikramiye bir sonraki haftaya devretmektedir. Her hafta birçok insanın hayallerini süsleyen ikramiye kazanıp zengin olma isteği diğer birçok şans oyunu gibi bu oyunu da tercih etmelerini sağlamıştır.

Sayısal Loto Sonuçlarını Öğrenmek

sayisal-lotoHaftalık olarak düzenlenen ve çekilişi yapılan Sayısal Lotonun çekiliş sonuçlarını televizyonlardan ya da gazetelerden takip edebileceğiniz gibi gelişen teknoloji ve internetin ceplerimize kadar girmesiyle internetten birkaç tıkla da öğrenmeniz mümkündür. Milli Piyango İdaresinin internet sitesinde her hafta çekiliş sonrası yayınlanmaktadır.

Sayısal loto sonuçlarını online öğrenmek

Televizon karşısında zaman kaybetmemek ve gazetelere para vermemek için online olarak öğrenebilirsiniz. Sayısal loto sonuçları sorgulama adresi için TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Anaokulundan üniversiteye sloganıyla kurulan Maltepe Üniversitesi 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.