Sayısal Loto Sonuçları Sorgulama


Ülkemizde en çok tercih edilen şans oyunlarından biri olan Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenmekte ve halkımızca oynanmaktadır. Kendi içinde kuralları olan Sayısal Loto özünde bir şans oyunudur ve yapılan çekilişlerde birileri ikramiyeleri kazanır.

Sayısal Lotoda İkramiye Nasıl Kazanılır?

Haftalık olarak oynanan ve çekilişi yapılan Sayısal Lotoda 3, 4, 5, 6 bilenler ikramiye kazanmaktadırlar. Hiç bilen olmadığı takdirde büyük ikramiye bir sonraki haftaya devretmektedir. Her hafta birçok insanın hayallerini süsleyen ikramiye kazanıp zengin olma isteği diğer birçok şans oyunu gibi bu oyunu da tercih etmelerini sağlamıştır.

sayisal-lotoHaftalık olarak düzenlenen ve çekilişi yapılan nı televizyonlardan ya da gazetelerden takip edebileceğiniz gibi gelişen teknoloji ve internetin ceplerimize kadar girmesiyle internetten birkaç tıkla da öğrenmeniz mümkündür. Milli Piyango İdaresinin internet sitesinde her hafta çekiliş sonrası yayınlanmaktadır.

Sayısal loto sonuçlarını online öğrenmek

Televizon karşısında zaman kaybetmemek ve gazetelere para vermemek için online olarak öğrenebilirsiniz. adresi için TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
yasısal loto sorgulam adresi
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın