Son Sorgulamalar

Sağlık Poliçesi Seyahat Poliçesi Sorgulama


Sağlığınız sizin için ne kadar önemli? Seyahate çıkacaksınız, sigortalı mısınız? Sağlık durumunuzu sigortalattırdınız mı? 
Seyahate çıkılacağı zaman özellikle yurt dışı seyahatlerinde insanlar artık sağlık poliçesi, seyahat poliçesi yaptırmaktadır.
Seyahati esnasında olası kaza durumlarına karşı veya olası rahatsızlanma durumlarına karşı kendilerini bir nebze olsun garanti altına almayı istemektedirler. 
 
Kendinize sağlık poliçesi yaptırdığınızda yaptırmış olduğunuz sigortanın bilgilerini internet ortamında online olarak görebilirsiniz. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin sitesi üzerinden sağlık poliçesi, seyahat poliçesi sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
Aşağıda vereceğimiz linki tıklayarak açılan yerde sizden istenen Sigortalı Kimlik Tipi, Sigortalı Kimlik No, Poliçe No ve resimdeki güvenlik için oluşturulmuş karakteri girip ARA butonuna tıkladığınızda sağlık, seyahat poliçenizin ayrıntılarını görebilirsiniz.
 
Sağlık poliçesi, seyahat poliçesini şimdi sorgulamak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Sultangazi Belediyesi Şikayet

Kurumlar artık iş yüklerini azaltmak ve işlerini hızlandırmak için işlemlerini online sisteme taşımaktadırlar. İnternetten randevu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.