Son Sorgulamalar

Renault Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


Bir Fransız araba şirketi olan Renault ülkemizde yıllar boyunca araba satışı ve ek hizmetler vermeye devam etmektedir. Hatta öyle ki ülkemizdeki birçok insan Renault’u kendi otomobilimiz gibi görmektedir. Renault uzun yıllar boyunca ülkemizdeki güvenini korumuş ve halende bu güveni sağlamaktadır.

Renault Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Renault’a ülkemiz insanlarının güvenini kazanmış ve Renault ülkemizdeki araba satışı piyasasındaki payını arttırmıştır. Renault ile ilgili şikayetlerinizi, sorunlarınızı, görüş ve önerilerinizi Renault çağrı merkezi aracılığı ile iletebilir ve sorunlarınız için yardım alabilirsiniz.

renaultRenault çağrı merkezi müşteri numarası 444 66 22 dir. İlgili numaradan tüm işlemleriniz halledebilirsiniz.

Renault Logoları

Renault yıllar boyunca hizmetinin yanı sıra kendisini de yenilemiş ve bazı zamanlarda logo değişikliğine de gitmiştir. Aşağıda sizlere Renault logoları ve değişim yılları verilmiştir.

renault-logo2

Bir önceki yazımız olan HTC Müşteri Hizmetleri HTC Çağrı Merkezi İletişim Destek ve Telefon Numarası başlıklı makalemizde HTC çağrı merkezi numarası ve HTC müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.