Son Sorgulamalar

Reklam Vergisi Borç Sorgulama


Reklamlar günümüzün vazgeçilmez öğeleridir. Artık çoğu yerlerde reklamlarla karşılaşmak mümkündür. Şirket sahipleri, iş yeri sahipleri müşteri kazanmak için insanların oldukları mekanlarda, izledikleri kanallara, girdikleri sitelere hep reklam yayını vermektedir. Böylece az zamanda daha fazla kişiye ulaşmakta ve insanların ilgisini çekmektedirler. Reklam sektörü çok gelişmiş bir yapıya sahiptir. Reklamlar bir yerde ürünlerin pazarlandığı bir vitrin olarak düşünülürse, ticaret sahibinin dükkanı dışında kalan bir vitrinidir denilebilir.

reklam-vergisiReklam yayınlarından devlet gelir elde etmektedir. Kişi reklam olarak kullandığı tabelayı, aracı bildirmek sureti ile devlete vergi ödemektedir. Bu durumu kişinin bildirmesi gerekmektedir.

Reklam vergisi borç sorgulama işlemini yapmak için internete girebilirsiniz. Aşağıda size vermiş olduğumuz linki kullanarak reklam vergisi borç sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Borç sorgulama işlemi İnternet Vergi Dairesi Başkanlığı’nın resmi sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden ilgili alanların doldurulması gerekmektedir.

Reklam vergisi borç sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.