Son Sorgulamalar

Ray Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama


Ülkemizde sigorta ve sigortacılığın önemi yeni yeni anlaşılmakta olup, bilinçlenen insanlarımız artık ellerindeki bütün mallarını sigortalattırmaya çalışmaktadır. Sigorta ve sigortacılık işlemleri kadar işlemi yaptırmış olduğunuz sigorta şirketi de önemlidir.

RAY Sigorta 1958 yılında taşımacılık yapan Türk Hava Yolları, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demir Yolları ve PTT gibi şirketlerin girişimleri sonucunda açılmıştır.

Ray Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigortacılık alanında önemli bir yere sahip olan Ray Sigorta kendi web sitesi üzerinden bazı işlemleri müşterilerinin kullanımına açmıştır.

ray-sigorta-hasar-dosyasi-sorgulamaRay Sigorta hasar dosyası sorgulama işlemini yapmak için aşağıda sizinle bir bağlantı paylaşılmıştır. Bu bağlantı aracılığı ile hasar dosyanızı sorgulayabilirsiniz.

İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden dosya numarası ve mağdur listesi adı altında bilgiler istenecektir. İlgili alanları doldurup devam butonuna tıkladığınızda Ray Sigorta hasar dosyası sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Ray Sigorta hasar dosyası sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Euro Sigorta Ege Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama başlıklı makalemizde Ege Sigorta hasar dosyası, Euro Sigorta hasar dosyası sorgulama ve Euro Sigorta online hizmetler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ray sigorta hasar dosya sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.