Son Sorgulamalar

Pttcell Kalan Dakikamı Nasıl Öğrenirim?


Avea alt yapısını kullanarak bizlere hizmet veren Pttcell sunmuş olduğu tarife paketleri ile sektöre hızlı bir giriş yapmış bulunmaktadır. Sektördeki tarifeler içerisinde “Pttcell Rakipsiz Tarifeler” adı altında gayet uygun fiyatlara görüşme, SMS, ve sınırsız internet hizmeti vermektedir.

Pttcell’in bu şekilde uygun tarifeler sunmasından dolayı Pttcell’e diğer GSM operatörlerinden geçişler artmış, çok sayıda numara taşıma işlemi gerçekleşmiştir.Pttcell’in “Rakipsiz Tarifeler” sloganı adı altında sunmuş olduğu tarifelerden un uygun olanı Pttcell 14’lük tarifedir. Pttcell bu tarifede 200 dakika, 250 SMS, ve 250 Mb internet (ve daha sonrasında hızı azaltılmış internet) hizmetini bizlere sunmaktadır.
Peki Pttcell’liler faturalı hatları için kalan dakika, SMS, ve internet bilgilerini nasıl öğrenebilir?

Pttcell faturalı tarifeler kalan dakika, SMS, ve internet bilgilerini öğrenebilmeleri için cep telefonunuzun arama bölümüne gelip *124# tuşlarını basıp arama yaptığınızda size kalan dakika, SMS ve internet bilgileri SMS olarak gelmektedir.

Pttcell faturasız hatlar için bakiye sorgulama işlemlerini görmek için PTTcell Faturasız Hatlar Bakiye Sorgulama başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
pttcell dakika sorgulama, pttcell paket sorgulama, pttcell kalan dakika nasıl öğrenilir, pttcell faturalı hat bakiye sorgulama, pttcell dk sorgulama, pttcel dakika sorgulama, pttcel paket sorgulama, pttcell kalan dakika sorgulama, pttcell faturalı bakiye sorgulama, pttcell kalan dakika öğrenme

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. Pttcell Kalan Dakika Nasıl Öğrenilir: Soru:Pttcell kalan dakikamı nasıl öğrenirim? Kaç dk konuşmam kaldığını S…

  2. Pttcell Kalan Dakika Nasıl Öğrenilir: Soru:Pttcell kalan dakikamı nasıl öğrenirim? Kaç dk konuşmam kaldığını S…

  3. pttcell e geçin bence. 14tlye limitsiz internetli tarife var.zaten bu açık kalan siteler için gayet yeterli hızı var 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.