Son Sorgulamalar

Pttcell Faturasız Hatlar Bakiye Sorgulama


Pttcell avea GSM operatörünün altyapısını kullanmaktadır. Yani Pttcell’li hatlar görüşme esnasında avea gsm operatörünün vericilerini kullanmaktadır.
 
Pttcell faturasız hat bakiye sorgulama nasıl yapılır? sorusunun cevabı çok basit. Yapmanız gereken sadece cep telefonunuzun arama bölümüne gelip *123# tuşlarına basıp arama yapmak.

Cep telefonunuzun arama bölümünden *123# tuşlarını tuşlayıp arama yaptığınızda cep telefonunuzun ekranında kalan bakiyenizi görebilirsiniz.


Bunun haricinde tıpkı faturalı hatlarda olduğu gibi cep telefonunuzdan 9333’ü aramanız yeterlidir. 9333’ü aradığınızda kalan bakiye size anons edilir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. (BİMCell, POCELL, PttCell, Teknosa Mobil, Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifeleri hariç)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.