Son Sorgulamalar

Pttcell Fatura Ödeme


Pttcell sektöre hızlı bir giriş yapmasının yanında beraberinde “Rakipsiz Tarifeler” adı altında müşterilerin memnun olacağı tarifeleri de getirmiş durumda. Pttcell rakipsiz tarifelerde 14’lük ve 24’lük tarifeler müşteriler için cazip görünmekte.

Peki Pttcell Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır? Pttcell Faturamı Nasıl Öderim?

Günümüzde fatura ödemenin bir sürü yolu bulunmaktadır. Fatura ödeme merkezleri ile ödeme, internet bankacılığı işlemleri ile ödeme, online sisteme giriş yaparak ödeme gibi bir çok ödeme yöntemleri bulunmaktadır.Pttcell faturalarınızı da ödeyebileceğiniz çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Pttcell faturalarınızı PTT şubelerinden elden ödeyebileceğiniz gibi ki bu yöntemi daha çok orta yaşlılar güvenilir olduğu düşüncesi ile tercih etmekte, bunun yerine online olarak ta ödeyebilirsiniz.

 Pttcell faturalarınızı online olarak 2 yolla ödeyebilirsiniz.

Birinci Yöntem: Banka hesabınız internet bankacılığı işlemlerine açık ise ödemeler bölümünden operatörünüzü seçip numaranızı yazdıktan sonra sorgulama sonucuna göre faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Banka hesabınızdan otomatik ödeme talimatı verme sureti ile de ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

İkinci Yöntem: Pttcell’in sitesinde bulunan Online İşlemler bölümüne girerek kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Pttcell Online İşlemler bölümüne şifre ile girebilirsiniz. Pttcell online İşlemler bölümüne giriş şifrenizi nasıl alacağınızı bilmiyorsanız veya online işlemlere nasıl girileceğini bilmiyorsanız “Pttcell Online İşlemler”  başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.
Pttcell Online işlemlere giriş yaptıktan sonra Ödeme ve TL İşlemlerim menüsü altından ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Pttcell Online İşlemlere giriş yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
pttcell fatura ödeme, ptt cell fatura odeme, pttcell online fatura ödeme, pttcell ödeme, PTT Cel Fatura Ödeme, pttcell borç ödeme, pttcell fatura ödeme internetten, pttcell com tr fatura ödeme, www pttcell com tr, pttcell com tr

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Benim Hattım çok değişken. İkizler burcu galiba. Bi Avea bi Pttcell 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.