Son Sorgulamalar

PTT Rapor Parası Sorgulama


Ülkemizde sigortalı olarak çalışırken rahatsızlanıp rapor alan bir kişi raporlu olduğu süre boyunca Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’dan rapor parası alabilmektedir. Bu durum çalışanları ve iş vereni korumaktadır. Fakat çalışan kişinin bu paradan yararlanabilmesi için rapor parasına başvurması gerekmektedir. Rapor parası iş göremezlik parası olarak ta geçmektedir.

PTT Rapor Parası Sorgulama Nasıl Yapılır? Rapor Parası Nasıl Alınır?

Rapor parası PTT üzerinden yapıldığı için size ait olan rapor parasını PTT’den PTT rapor parası sorgulama adı altında görebilmektedir. Fakat ülkemizde elektronik ortam kullanımı yaygınlaştığı için internet üzerinden rapor parası sorgulama işlemi de yapılabilmektedir.

Aşağıda sizelere internet üzerinden rapor parası sorgulama işlemini yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak açılacak olan yerden e-devlet sistemine giriş yaparak sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. E-devlet şifreniz yoksa PTT’ye başvuruda bulunarak şifrenizi talep edebilirsiniz.

PTT rapor parası sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Hastane İlave Ücret Sorgulama başlıklı makalemizde hastane ilave ücret sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.