Son Sorgulamalar

Ptt Kargo Kargom Nerede?


Artık PTT aracılığı ile de kargolarınızı gönderebiliyorsunuz. PTT sadece mektup, telgraf işlerine değil artık alışveriş, bankacılık, kargo gibi sektörlere de açıldı.
PTT kendi bünyesinde PTT Kargo adı ile bir kargo kurmuştur. Kargolarınızı da PTT Kargo aracılığı ile göndermişseniz PTT Kargonun sitesi üzerinden size kargonuzun nerede olduğu, kimin tarafından teslim alındığı gibi bilgileri PTT Kargo göstermektedir.
 
PTT Kargo ile göndermiş olduğunuz kargolarınızın durumunu öğrenmek için yapmanız gereken aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak PTT Kargonun kargom nerede sorgulama sayfasını açmak veya PTT Kargonun resmi sitesi üzerinden kargom nerede butonuna tıklamak. İkisi de aynı siteye ulaşarak sorgulama yapmaktadır.
PTT Kargo kargom nerede sorgulama sayfasına girdiğinizde karşınıza doldurmanız için 2 tane alan çıkacaktır. Barkod numarası yazan alana gönderinizin barkod numarasını, güvenlik kodu yazan yere de sistem tarafından resimde gösterilen güvenlik kodunu yazıp “SORGULA” butonuna tıklamalısınız.
PTT Kargo kargom nerede sorgulaması yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
ptt kargom nerede, kargom nerede ptt, ptt kargom nerede sorgulama, iett posta takip, ptt kargo nerede, ptt kargom nerde, ptt kargo takip kargom nerede, iett kargom nerede

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. PTT’nin kargo bölümünde çalışan taşeron işçiler, ücretlerinin geç ödenmesi üzerine iş bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.