Son Sorgulamalar

Plakadan Araç Muayene Sorgulama


Araçların trafiğe çıkmaları ve gerek diğer insanlar gerek de araç sahiplerinin daha az riskle atmaları için bakımlarının ve muayenelerinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte birçok işlemi internete bağlı cihazlarımızla ilgili kurumun internet sitesi üzerinden online olarak yapabilir olduk. Plakadan araç muayene sorgulama işlemini TÜVTÜRK’ün internet sitesi üzerinden yapmak için BURAYA tıklayınız.

Açılan sayfada plaka no ve muayene numarasını girip görsel üzerindeki karakterleri de girerek sorgula butonuna basınca karşımıza, istasyon adı, hizmet tipi, muayene tarihi ve muayene sonuncu hakkında bilgiler sıralanacaktır. Hemen altındaki nota dikkat etmek gerekir. Aracın istasyon kaydının bulunması muayeneden geçip geçmediğine dair bilgi vermemektedir. Muayene sonucu için muayene rapor numarası girilmelidir. Gerekli bilgileri girdiğinizde plakadan muayene sorgulama işlemini yapabileceksiniz.

Tuvturk_arac_muayeneMuayenenizi henüz yaptırmadıysanız ve muayene randevusu almak istiyorsanız online olarak ücretsiz muayene randevusu almak için TIKLAYINIZ…

Araç muayenesi ile ilgili bilgilerin adım adım anlatıldığı bölüm için BURADAKİ linkten ulaşabilir, muayene öncesi ve aşamalarında neler yapacağınıza dair bilgilere ulaşabilirsiniz.  Unutmayın muayenesi yapılmış araçlarla trafiğe çıkmak kaza riskini azaltır.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. ☪anti Metrekare

    22:26 Plakadan araç sorgulama ve tramer hasar kaydı bilgisi alma nasıl yapılır?: Araç piyasasında yaşanan har…

  2. gelecek ekip plakadan sorgulama yaparak eğer engelli araç değilse ilgili maddeden cezasını kesip çekici marifetiyle parka çektiriyor.

  3. MTV Trafik Cezası Borç Sorgula EGM- GİB Mobese Araç Plakadan Borç sorgulama borç var mı ?

  4. Online Plaka Sorgulama işlemi – Plakadan Borç Sorgulaması Nasıl Yapılır – Plakadan araç Hasar Sorgulama İşlemleri!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.