Son Sorgulamalar

Plakadan Araç Bandrol Sorgulama


Geçmiş yıllarda motorlu araçların vergilerinin ödendikten sonra edinilen bandrol nedeniyle ismi yıllarca araç bandrol ödeme olan bu sistem şimdilerde online olarak yapılabilmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ve teknolojik aletlerin kullanımının artmasıyla kullanım alanları da yaygınlaşmış ve kurumlar bu gelişmeye ayak uydurmak için internete yatırımlar yapmışlardır. Diğer birçok işlem gibi motorlu taşıtların vergi ödemesi de internet üzerinden yapılabilmektedir. Aşağıda paylaşacağımız adresten plakadan araç bandrol sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir, sayfada belirtilen anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla vergi ödemenizi online olarak yapabilirsiniz.

araç-bandrol-sorgulamaYine aynı sayfada yer alan linkler sayesinde motorlu taşıtlar vergisini hesaplayabilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığının internet vergi dairesi sistemi sayesinde plakanızı bitişik olarak girip (34BBB34 gibi) plakanızın özel olup olmadığını belirterek T.C. kimlik numaranız ya da vergi kimlik numaranızı girerek tescil tarihini belirterek tamam tuşuna tıklayıp işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulamayı yaptıktan sonra kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz bu işleminizi 02.00 – 22.00 saatleri arasında anlaşmalı bankaların kredi kartları ile yapabilirsiniz.

Plaka ile araç bandrol sorgulama işleminiz internet üzerinden yapmak için TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
pilakadan bandurol sorgulama, plakadan araç bandrol sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. Plakadan araç sorgulama ve tramer hasar kaydı bilgisi alma nasıl yapılır?: Araç piyasasında yaşanan har…

  2. Aracınızı 7 Adımda Kışa Hazırlamanın Püf Noktaları | Oto Sorgulama | Tramer | Plakadan Araç Hasar Kaydı Sitesi

  3. gelecek ekip plakadan soprgulama yaparak eğer engelli araç değilse ilgili maddeden cezasını kesip çekici marifetiyle parka çektiriyor.

  4. Araç hasar kaydı sorgulama: Plakadan araç sorgulama sistemini pek çok yol kullanarak gerçekleştirebilirsiniz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.