Son Sorgulamalar

Pendik Belediyesi Şikayet, Talep ve Öneri


Pendik ilçesi İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunmaktadır. İlçenin 2017 yılı nüfus sayımına göre nüfusuda 694.000 civarında bulunmaktadır.

Belediyelerin elektronik sisteme geçiş işlemleri başarılı bir şekilde devam ederken, e-belediye sistemine geçiş yapan belediyelerden biride Pendik Belediyesi’dir. Pendik Belediyesi bu şekilde iş yoğunluğunu azaltmakta, iş ve işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.

Pendik Belediyesi Şikayet, Öneri, Talep

Pendik Belediyesi e-belediye sistemi üzerinden birçok işlem yaptırmaktadır. Bu işlemlerden bazıları

  • Pendik Belediyesi emlak vergisi borcu sorgulama
  • Pendik Belediyesi sokak rayiç bedelleri
  • Pendik Belediyesi şikayet
  • Pendik Belediyesi kurs başvurusu
  • Pendik Belediyesi sünnet işlemleri

gibi işlemlerdir.

Aşağıda sizlere Pendik Belediyesi şikayet ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan bize yazın sayfasından şikayet, dilek ve temennilerde bulunabilirsiniz.

İlgili bağlantıda sizden ilk önce şikayette bulunan kişinin kişisel bilgilerini girebileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Bu alana kendi kişisel bilgilerinizi girin. Alt tarafta şikayet konusuna esas bilgileri girebileceğiniz bölümler bulunmaktadır. Bu bölümleri doldurup şikayet, talep ve önerilerinizi yazın ve kaydet butonuna tıklayın. Böylece işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Yapacağınız başvurular resmi gün ve mesai saatleri içerisinde işleme alınacaktır. Acil durumlarınız için 444 81 80 numaralı Pendik Belediyesi Çağrı Merkezi numarası ile 7/24 şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Pendik Belediyesi Şikayet, talep ve öneri işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Pendik Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Pendik Belediyesi borç sorgulama ve ödeme ve Pendik Belediyesi emlak vergisi borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.