Son Sorgulamalar

Pendik Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama


Pendik İlçesi İstanbul İli’nin Anadolu Yakası’nda bulunmaktadır. Tuzla, Kocaeli, Şile, Çekmeköy, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçeleri ile komşu olup Marmara Denizi’ne de kıyısı bulunmaktadır. 203 kilometrekarelik bir yüz ölçümüne sahip olan Pendik İlçesi’nin 2017 yılı nüfus sayımına göre nüfusu 694.000 civarıdır.

Pendik Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama

Ülkemizde bulunan belediyelerin geneli e-belediye sistemine geçiş yapmışlardır. Bu sistem üzerinden vatandaşlar belediyelerle olan iş ve işlemlerini yapabilmektedirler. Pendik Belediyesi’de e-belediye sistemine geçiş yapan belediyelerden biridir.

Pendik Belediyesi emlak vergisi borcu sorgulama, Pendik Belediyesi borç sorgulama ve ödeme, arsa rayiç bedeli sorgulama, yapı denetim sorgulama gibi işlemlerinizi Pendik Belediyesi e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Aşağıda sizlere Pendik Belediyesi emlak vergisi borç sorgulama ve ödeme işleminizi yapabileceğiniz bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda kaşınıza hızlı vergi borcu ödeme sayfası açılacaktır. İlgili sayfada bulunan forma TC kimlik numaranızı veya sicil numaranızı girerek borç sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pendik Belediyesi emlak vergisi borç sorgulama ve ödeme işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Pendik Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminizi belediyede yapmak isterseniz aşağıdaki adres ve telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Pendik Belediyesi adres : Batı Mahallesi, 23 Nisan Cd. No:11, 34890 Pendik/İstanbul

Pendik Belediyesi telefon : 444 8 180

Bir önceki yazımız olan Maltepe Belediyesi Emlak Borcu Sorgulama başlıklı makalemizde Maltepe Belediyesi borç sorgulama ve Maltepe Belediyesi emlak borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.