Pegasus Online Bilet Alma


Türkiyenin en köklü özel havayolu şirketi Pegasus, yıllardır kaliteli hizmeti uygun fiyatla sunmaktadır. Müşterilerine güvenli ve emniyetli uçuşlar sağlamak için çok çalışmaktadır. Zamanında kalkış’ı kendine ilke edinmiş ve bu konuda Türkiye’de 1 numaralı havayolu şirketi olmayı hedeflemektedir. Sektördeki yenilikleri sürekli takip edip teknolojiye ayak uydurur.

Teknolojiye ayak uyduğu bir nokta da , bilet sorgulama ve bilet alma gibi işlemleri internet sitesi sayesinde pratik bir şekilde yapılmasına imkan vermesidir. işlemi kredi kartı bilgilerinizle dakikalar içinde yapılabilmektedir. için TIKLAYINIZ…

pegasus-ucus-sorgulamaNereden nereye gideceğiniz, hangi tarihte gideceğiniz ve yolcu sayısını tanımlayınca size uygun uçuşlar sıralanacaktır. Sonra devam diyerek ödeme ekranına kadar ilerleyeceksiniz. Daha sonra da kredi kartı bilgilerinizi de girip biletinizi alabilirsiniz. Bilet almanın yanında varacağınız yerde konaklayacağınız yer ile ilgili rezervasyon ve hatta araç kiralama ile ilgili işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Pegasus Çağrı Merkezi Numarası

Aklınıza takılan konular ile ilgili Pegasus çağrı merkezine 0888 228 12 12’yi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
pegasus online bilet alma, 08882281212, pegasus fatura alma
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Fazıl

Bir Cevap Yazın