Son Sorgulamalar

Pegasus Online Bilet Alma


Türkiyenin en köklü özel havayolu şirketi Pegasus, yıllardır kaliteli hizmeti uygun fiyatla sunmaktadır. Müşterilerine güvenli ve emniyetli uçuşlar sağlamak için çok çalışmaktadır. Zamanında kalkış’ı kendine ilke edinmiş ve bu konuda Türkiye’de 1 numaralı havayolu şirketi olmayı hedeflemektedir. Sektördeki yenilikleri sürekli takip edip teknolojiye ayak uydurur.

Teknolojiye ayak uyduğu bir nokta da internet üzerinden rezervasyon, bilet sorgulama ve bilet alma gibi işlemleri internet sitesi sayesinde pratik bir şekilde yapılmasına imkan vermesidir. Pegasus online bilet alma işlemi kredi kartı bilgilerinizle dakikalar içinde yapılabilmektedir. Kredi kartı ile Pegasus bileti almak için TIKLAYINIZ…

pegasus-ucus-sorgulamaNereden nereye gideceğiniz, hangi tarihte gideceğiniz ve yolcu sayısını tanımlayınca size uygun uçuşlar sıralanacaktır. Sonra devam diyerek ödeme ekranına kadar ilerleyeceksiniz. Daha sonra da kredi kartı bilgilerinizi de girip biletinizi alabilirsiniz. Bilet almanın yanında varacağınız yerde konaklayacağınız yer ile ilgili rezervasyon ve hatta araç kiralama ile ilgili işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Pegasus Çağrı Merkezi Numarası

Aklınıza takılan konular ile ilgili Pegasus çağrı merkezine 0888 228 12 12’yi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
pegasus online bilet alma

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Ucuz Uçak Bileti! Online Bilet Sorgu Ekranı! THY- Onur Air-Sunexpress-Pegasus-Ucuz Bilet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.