Son Sorgulamalar

PASSO Üye Olma


Futbol maçlarının izlenme şekline yeni bir dönem getiren PASSOLİG uygulaması başladı. Passolig uygulaması sayesinde Passolig kartı olanlar maçları izleyebilecektir. Bu kart sahibi olmayanlar maçları stadyumda izleyemeyeceklerdir. Passolig kartı sayesinde maçlarda çıkan olayları kimin başlattığı bilgisine ulaşılabilmektedir. Yine bu uygulama sayesinde herkes kendi yerinde oturmak zorundadır. Passolig kartınız yoksa ve Passolig kartı almak istiyorsanız, İnternetten Passolig Kartı Alma, Passolig Başvurusu başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz. Daha sonra maçları izleyebilmeniz için Passolig kartınızla birlikte internet üzerinden maç bileti satın almanız gerekmektedir. Bu işlemi yapabilmek için de Passo üye olma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

PASSO Üye Olma Nasıl Yapılır?

Passolig kartınızla internetten maç bileti satın almak istediğinizde bu üyelik işlemini yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi yapabilmeniz için aşağıda sizinle bir link paylaşılmıştır. İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı girmelisiniz. Üye olabilmeniz için PASSOLİG kart sahibi olmanız gerekmektedir.

passo-uye-olmaİlgili alanlara TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazıp devam butonuna tıklayın. Eğer ki TC vatandaşı değilseniz TC Vatandaşı değilim yazan bölümü işaretleyip, kendi ülkenizi seçerek Passo üye olma işleminize devam edebilirsiniz.

Passo üye olma işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Ümraniye Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneri

Ümraniye İlçesi çok köklü bir geçmişe sahiptir. Bu sebepledir ki birçok medeniyetleri üzerinde görmüştür. Ümraniye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.