Son Sorgulamalar

Özel Güngören Hastanesi Tahlil Sonucu Öğren


İstanbul’da hizmet veren Özel Güngören Hastanesi hizmetlerine bir yenisini daha katarak internet üzerinden online olarak tahlil sonuçlarınızı veriyor. Bu hizmet Özel Güngören Hastanesi’nin işlemleri hızlandırmada başarılı olduğunu gösteriyor.

Özel Güngören Hastanesi Tahlil sonuçlarınızı internet üzerinden alabilirsiniz. Yapmanız gereken buraya tıklayarak Özel Güngören Hastanesi laboratuvar sonuç sayfasını açmak.

Açılan sayfada sizden istenen TC kimlik numarası, Protokol no, istek no gibi alanlara hastanızın bilgilerini girdikten sonra SONUÇ SORGULA butonuna tıklayarak tahlil sonuçlarınızı ekranda görebilirsiniz. İsterseniz sonuç sorgula butonunun yanında bulunan SONUÇ YAZDIR butonuna tıklayarak ta tahlil sonucunuzu yazdırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
güngören hastanesi laboratuvar sonuçları, güngören hastanesi tahlil sonuçları, güngören hastanesi test sonuçları

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Tüm hastanelerin online tahlil sonuçları sayfasına bu siteden ulaşabilirsiniz.

  2. Yüce Rabbim bize bir erkek evlat nasip etti, bir oğlum oldu… şükürler olsun… — Özel Güngören Hastanesi’de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.