Son Sorgulamalar

Oto Parka Çekilen Araç Sorgulama


Trafikte aracınızı park edeceğiniz yeri iyi belirlemeniz gerekmektedir. Küçük şehirlerde pek önemsenmese de büyük şehirlerde araçlarımızı park ettiğimiz yerler önemlidir. Araçlarımızı park yasağının olduğu yerlere bıraktığımızda trafik polisleri araçlarımıza ceza yazıp otoparka çektirebilirler. Araçlarımız otoparka çekildiğinde otopark ücreti, araç cezası ve otopark ücreti araç sahibi tarafından ödenir. Araçlarımız otoparka çekildiğinde hangi otoparka çekildiğini internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Oto Parka Çekilen Araç Sorgulama Nasıl Yapılır?

otoparka-cekilen-arac-sorgulamaAraçlarımız otoparka çekildiğinde hangi otoparka çekildiğini Emniyet Genel Müdürlüğü’nün sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda size oto parka çekilen araç sorgulama yapabileceğiniz link verilmiştir. İlgili linki tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden bazı alanları doldurmanız istenecektir.

Bu alanlar adınız, soyadınız, TC kimlik numaranız, doğduğunuz yıl ve aracınızın plakası. İlgili alanları doldurup otopark sorgula butonuna tıklayıp oto parka çekilen araç sorgulama işleminiz gerçekleştirilmiş olur.

Oto parka çekilen araç sorgulama işlemi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Çalıntı Telefon Sorgulama başlıklı makalemizde Çalıntı telefon sorgulama ve e-devlet sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Sultangazi Belediyesi Şikayet

Kurumlar artık iş yüklerini azaltmak ve işlerini hızlandırmak için işlemlerini online sisteme taşımaktadırlar. İnternetten randevu, …

2 Yorumlar

  1. Allah rizasi için şu çöp bidonlarina bir çare bulun hem oto parka çevirdiler kaldirimlar coktu

  2. Arabayi cikarmis parka elektrik supurgesini getirmis uzatma kablosu fln arabayi temizliyor git oto yikamaya ne tip adamlar var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.