Son Sorgulamalar

Osmangazi Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sorgulama


İnternetin yaygınlaşması ile birlikte internet, evlerimizde olmazsa olmazlarımız haline gelmiştir. İnternetin bu kadar yaygınlaşması kişileri iş ve işlemlerini internet üzerinden yapmaya, kurumları web sayfası açıp üzerinden işlem yapmaya sevk etmiştir.

İnternet üzerinden randevu alma, internet üzerinden laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama işlemleri de bunlardan bazılarıdır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sorgulama

Osmangazi Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi web sayfası üzerinden açmış olduğu uygulama sayesinde internetten randevu alma, randevu iptal etme, rapor durum sorgulama, laboratuvar tahlil/tetkik sorgulama gibi işlemleri yaptırmaktadır.

Aşağıda sizlere Osmangazi Üniversitesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işlemini yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizlerden istenen TC kimlik numarası, doğum tarihi bilgilerini ilgili alanlara yazıp, giriş butonuna tıklayarak sisteme giriş yapıp tahlil sonucunuzu görebilirsiniz.

Aşağıda sizlere Osmangazi Üniversitesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Osmangazi Üniversitesi EUA Hastanesi İnternetten Randevu Alma başlıklı makalemizde Eskişehir Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma, Hastanesi telefonla randevu alma ve internetten randevu iptal etme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
Eskişehir osman gazi Üniversitesi tahlil sonuçları

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.