Son Sorgulamalar

Osmangazi Üniversitesi EUA Hastanesi İnternetten Randevu Alma


Eskişehir Osmangazi Hastanesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi temeli 1976 yılında Süleyman Demirel tarafından atılmıştır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi EUA Hastanesi sadece Eskişehir iline değil bölgede bulunan Bilecik, Kütahya, Afyon gibi bölgesinde bulunan illere de hizmet vermektedir.

Osmangazi Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternetten Randevu Alma

İnternetten randevu alma, randevu iptal etme, tahlil sorgulama gibi işlemler artık çok kolay yapılabilmektedir. Bu işlemler için randevu almak istediğiniz hastanelerin web sayfalarından yardım alabilmektesiniz.

Eskişehir Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma işlemini aşağıda bulunan link yardımıyla yapmanız mümkündür. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada sol tarafta bulunan menülerden randevu alma menüsünü tıklayın. açılan ekranda TC kimlik numarası ve doğum tarihi bilgilerinizi ilgili alana yazıp giriş butonuna tıklayarak randevunuzu almanız mümkündür.

Eskişehir Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Aynı yerden Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten randevu iptal etme işleminizi de yapabilirsiniz.

Osmangazi Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Telefonla Randevu Alma

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefonla randevu alma işlemi için hastane randevu telefonu olan 444 66 26 numarasını arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil/Tetkik Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil/tetkik sorgulama ve protokol no hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.