Son Sorgulamalar

Osmangazi Edaş Elektrik Kesintisi


Ülkemizde bulunan elektrik dağıtım şirketlerinden biride Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi (Osmangazi EDAŞ) tır. Osmangazi Edaş Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Uşak ve Afyonkarahisar illerimizde hizmet vermektedir.

Ülkemizin gelişmesinden dolayı artık elektrik kesintilerine pek rastlamamaktayız. Fakat gene de az ve kısa süreli de olsa elektrik kesintisi yaşayabilmekteyiz. Elektrik dağıtım şirketleri planlı olarak yapacakları kesintileri daha önceden ilgili kişilere duyurmak zorundadırlar. Bu planlı kesintilerin haricinde olan kesintiler o anda gerçekleşen arızalardan kaynaklanmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz illerimizde yaşayanlar elektrik kesintilerinin nedenlerini Osmangazi Edaş’ın sitesi üzerinden öğrenebilmektedirler. Bu yüzden Eskişehir elektrik kesintisi, Kütahya elektrik kesintisi, Afyonkarahisar elektrik kesintisi, Bilecik elektrik kesintisi, Uşak elektrik kesintisi gibi işlemleri Osmangazi Edaş’ın sitesinden öğrenebilirsiniz.

Osmangazi Elektrik dağıtım şirketi planlı elektrik kesintilerini görmek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Osmangazi Edaş Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Afyonkarahisar elektrik borç sorgulama, Bilecik elektrik borç sorgulama ve elektrik borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. Osmangazi Belediye meclis Üyelerine kentsel dönüşüm anlatıldı.

  2. Avrupa’dan ve Uzakdoğu’dan enerji devleri, Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ’nin (EDAŞ) peşine düştü.

  3. OSMANGAZİ EDAŞ ABONELİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

  4. Osmangazi mahallesinde hergün saatlerce elektrik kesintisi toroslar ne zaman bu sorunu çözecek bir bilen var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.