Son Sorgulamalar

Onur Air Online Bilet Alma


Türkiyenin önde gelen havayolu şirketlerinden Onur Air 1992 yılından bu yana üstün hizmet kalitesi ile hizmet vermektedir. Uçuş emniyeti ve müşteri memnuniyetine verdiği önemle güvenilir, dakik ve ekonomik şekilde sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Gelişen teknoloji ve internetin bu denli yayılmasıyla internetten uçak bileti alma konusunda internet sitesinden size yardımcı olan Onur Air, sefer sorgulama gibi hizmetler de vermektedir. Onur Air online bilet alma işlemi için TIKLAYINIZ…

onur-air-bilet-almaNereden nereye ve hangi tarihte seyahat edeceğinizi belirtip yolcu sayısı ve gidiş dönüş olup olmayacağını tanımlayarak aşama aşama ilerleyerek Onur Air bilet alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Bilet almanın yanında internet üzerinden Onur Air rezervasyonu yapma imkanı da sunan internet sitesi aynı zamanda gideceğiniz yerde konaklayacağınız yer için otel rezervasyonu ve araç kiralama imkanları da sunmaktadır.

Türkiyenin en köklü özel havayolu şirketlerinden olan Onur Air şuanda dış hatlarda 20 ülkede 80 noktaya iç hatlarda ise 15 noktaya seferler düzenlemekte ve siz değerli müşterilerimizin tercih ettiği firma olarak sizlere kaliteli hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Onur Air Çağrı Merkezi Numarası

Onur Air müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet vermek amacı ile çağrı merkezi kurmuştur. Onur Air çağrı merkezi numarası 0850 210 66 87 yani 0850 210 ONUR ‘dur.

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. THY 34, Pegasus 28, Onur Air 1 seferini yağışından dolayı iptal etti

  2. Haber Portalı

    “Rusya’nın Pegasus ve Onur Air Havayolları personellerine vize vermemesi keyfi bir uygulama”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.