Son Sorgulamalar

Online Elektrik Faturası Ödeme


Bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte ülkemizde ve tüm dünyada artık işlemler online olarak yapılabilmektedir. Online sorgulamalar, online fatura işlemleri, online üyelikler, online sohbet gibi.

Artık elektrik faturalarınızı da online olarak ödeyebilirsiniz. Ülkemizde enerjisa adlı şirketin web sayfasından online olarak elektrik faturalarınızı sorgulayıp ödeme yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için ilgili web sayfasına üye olmanız gerekmektedir. Nasıl üye olunacağını bilmiyorsanız buraya tıklayarak Enerjisa Üye Olma adlı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Online olarak işlemlerini sadece Ayedaş ve Başkent elektrik dağıtım şirketleri aboneleri yapabilmektedir. Bunun dışındaki başka şirketlerden hizmet alan vatandaşlarımız 444 4 372 nolu telefonu arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmelidir.

Online elektrik faturası ödemek için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan GEDİZ Edaş Borç Sorgulama başlıklı makalemizde GEDİZ Edaş Borç Sorgulama, GEDİZ elektrik borç sorgulaması ve İzmir elektrik fatura sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
enerjisa fatura ödeme

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Online Olarak Kredi Kartı ile Elektrik Faturası Ödeme! Elektrik Ödeme ile Faturalarınızı 7/24

  2. CLK Uludağ Elektrik’te isteyenler işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.