Son Sorgulamalar

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi İnternetten Online Randevu Alma


Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi 1973 yılında Hacettepe Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur. Daha sonra 1975 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nin kurulmasından sonra da kendi üniversitesine bağlandı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 7000 dönümlük fakülte kampüsü ile ülkemizin sayılı üniversiteleri arasında yer almaktadır. Üniversite bulunduğu bölgeye hizmet vermektedir.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi İnternetten Online Randevu Alma

Bilişm teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte bizler evlerimizden iş yerlerimizden bilgisayarımızın başında istediğimiz işi rahatlıkla yapabilmekteyiz. Bu işlemlerin arasında internetten hastane randevusu alma işlemi de bulunmaktadır.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten randevu alma işleminizi yapabilmeniz için hastanenin web sitesini kullanabilirsiniz. Web sitesi üzerinde bulunan randevu al bağlantısına tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

ondokuz-mayis-tip-logoAşağıda sizlere ilgili link verilmiştir. Bu linke tıkladığınızda açılacak olan ekrandan hasta bilgi sistemi adı altında randevunuzu alabilirsiniz. Bu ekranda TC kimlik no, baba adı ve doğum yılını ilgili alanlara girerek randevu alma işleminizi gerçekleştirin.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten randevu alma işlemi için TIKLAYIN…

Ondokuz Mayıs Üniversitesi öğretim üyelerine özel olarak muayene olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi özel muayene işlemi için TIKLAYIN…

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefonla Randevu Alma

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi telefonla randevu alma işlemi için telefonunuzdan 0362 312 19 55 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Özel Ankara Güven Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Özel Ankara Güven Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme ve Özel Ankara Güven Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Önümüzdeki final döneminde üyelerimize ve tüm OnDokuz Mayıs Üniversite’si öğrencilerine başarılar dileriz.

  2. Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ornitoloji Araştırma Merkezi gönüllülerini arıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.