Son Sorgulamalar

On Numara Sonuçları Sorgulama


Milli Piyango İdaresinin 10 yılı aşkın süredir oynattığı On Numara oyunu yıllardır büyük ilgi görmekte ve olası ikramiyeler hayalleri süslemektedir. Yıllardır çekiliş geceleri televizyonlardan, ertesi günler de gazetelerden takibini yaptığımız şans oyunları sonuçları aynı zamanda internet sitesinden de sorgulanmaktadır. Siz de hemen internet sitesi üzerinden sorgulayarak vakitten ve nakitten tasarruf sağlayabilirsiniz.

Diğer birçok şans oyunu gibi 10 numara sonuçlarını da Milli Piyango İdaresinin internet sitesinden inceleyebilirsiniz. On numara sonuçları sorgulama işlemini BURAYA tıklayarak yapabilirsiniz.

Ödül Kazanmak İçin Kaç Numara Bilmek Gerekmektedir?

on-numara-sonuclari6, 7, 8, 9 ve 10 bilmek ikramiye kazanmak için yeterlidir. Birçok şans oyununun aksine şanssızlığın da şans olduğu 10 numara oyununda hiç rakam bilememe durumunda da ikramiye verilmektedir. 1, 2, 3, 4 bilenler ise ikramiye alamazlar. Haftalık olarak yapılan çekilişlerde kazanan talihlilerin sayısıyla oranlı dağıtılan On numara ikramiyeleri oynayanların hayallerini süslemeye devam etmektedir…

10 Numara Nasıl Oynanır?

On Numara oyununun diğer tüm özellikleri ve nasıl oynanıldığına dair bilgiler için TIKLAYINIZ. 

Bol şanslar…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Allah nasip etmiyo demekki yoksa on numara biznısta uçarım yusuf kardeş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.