Son Sorgulamalar

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları


Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmetlerine devam ediyor. Sağlık Bakanlığı’nın online randevu sisteminin ardından hastanelerde kendi içlerinde işlerini kolaylaştıracak online hizmetler vermeye başladılar.
İnternet üzerinden online olarak tahlil sonuçları bu hizmetlerden bir tanesi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarınızı online hizmet olarak internet üzerinden alabilirsiniz.

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçlarımı Nasıl Öğrenirim?
 
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları
Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için öncelikle buraya tıklayarak Okmeydanı EAH’nin tahlil verme sayfasını açmanız gerekiyor.
Açılan sayfada sizden doldurmanızı istenen bazı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerden yanında yıldız işareti olan alan mecburi doldurulması gereken alandır.
TC kimlik No yazan alana hastanın TC kimlik numarasını yazıyoruz. Diğer alanlardan Örnek No, Kabul No, ve Arşiv No(Dosya No) dan herhangi birini ilgili alana girdikten sonra “Tamam” butonuna tıklayıp tahlil sonuçlarımızı öğreniyoruz.
Alt taraftaki örnek barkoda bakarak bilemediğiniz numaranızı(kabul no, arşiv no) öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
okmeydanı tahlil sonuçları, okmeydanı hastanesi tahlil sonuçları, okmeydani ssk laboratuvar sonuçlari, okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları, okmeydanı hastanesi laboratuvar sonuçları, ssk okmeydani tahlil sonuçlari, ssk okmeydanı hastanesi tahlil sonuçları, okmeydanı laboratuvar sonuçları, okmeydanı emar sonuçları, ssk okmeydanı hastanesi laboratuvar sonuçları

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

6 Yorumlar

  1. İstanbul Okmeydanı Eğitim Araştırma Nurdan Kara için AB+POZİTİF Kan İhtiyacı Adnan 02.10.2014 -13:40

  2. Okmeydanı Eğitim Araştırma (Eski SSK) Neriman A için A+POZİTİF

  3. mustafa durmuş

    I’m at Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi in Şişli, İstanbul

  4. OKMEYDANI EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ACİL SERVİSİ BİR GRUP KİŞİNİN SALDIRISINA UĞRADI! MESLEKTAŞLARIMIZA…

  5. İstanbul’daki Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilen bir mahkum, silahlı kişi tarafından kaçırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.