Son Sorgulamalar

OGS Geçiş İhlali Sorgulama


Karayollarında değişik geçiş şekilleri bulunmaktadır. Bu geçişler köprülerden veya otobanlardan geçerken yapılan geçiş uygulamalarıdır. Hızlı Geçiş Sistemi diğer adıyla HGS, Otomatik Geçiş Sistemi diğer adıyla OGS bu sistemlerden bazılarıdır.

OGS’den kaçak geçiş yapmışsanız veya yaptığınızı düşünüyorsanız OGS geçiş ihlali sorgulama yoluyla geçiş ihlali yapıp yapmadığınızı internete bağlanarak öğrenebilirsiniz. Bunun için Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sitesi üzerinde bir uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaya aşağıda vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

ogs-kacak-gecis-sorgulamaAşağıda size vermiş olduğumuz linke tıkladığınızda Karayolları Genel Müdürlüğü’nün OGS geçiş ihlali sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. İlgili linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada yapmanız gereken sadece ilgili boşluğa aracınızın plakasını girip sorgula butonuna tıklamak.

Dikkat:

* Ceza tarafınıza tebliğ edilmeden veya tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içinde ödeme yapılması halinde ,
geçiş ücreti hariç 10 (on) kat idari para cezası üzerinden %25 indirim hakkından yararlanılarak ödenmesi mümkündür.
Bu sayfadaki veriler tamamen bilgi amaçlıdır. Son 2-3 güne ait OGS-KGS Geçiş İhlali kayıtları buraya henüz yansımamış olabilir.
OGS-KGS Geçiş İhlali cezaları ve tüm OGS-KGS sorunları ile ilgili irtibat bilgileri.
Telefon: 444 11 17 Fax: 212 263 42 23 E-mail: ogs@kgm.gov.tr
212 257 04 81
212 287 71 22

OGS geçiş ihlali sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Trafiğe Kapalı Yol Sorgulama başlıklı makalemizde Trafiğe kapalı yol sorgulama ve yol durumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. nerdebuadamyahu

    Yarın “dilerim YGS kalksın OGS olsun” cümlesindeki OGS aşağıdakilerden hangisidir sorusuna “Otomatik Geçiş Sistemi” şıkkını işaretliyorsunuz

  2. Yanmayan kefen yerine bence sırat köprüsünden geçiş için OGS felan ayarlanmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.