Son Sorgulamalar

Numara Taşıma Başvuru Sorgulama


Ülkemizde birçok GSM şirketi bulunmaktadır. Vatandaşlarımız bu GSM şirketlerinden kendilerine uygun olanı seçerek GSM şirketini ve tarifesini seçmektedir. Bu yüzden GSM operatörler arasında sürekli geçişler meydana gelmektedir. GSM şirketleri arasındaki geçişler kolaylaştırılarak numara taşıma vasıtasıyla bir operatörden diğer operatöre numara değişmeden geçiş yapılabilmektedir.

Numara taşıma işlemi rahatlıkla yapılabileceği için arayacağınız numaranın sizin GSM operatörünüze ait olup olmadığı bilgisini bilemezsiniz.  Bu yüzden görüşme esnasında ne kadarlık bir ücretle karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Bir telefon numarasının hangi GSM operatörüne ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız aşağıda size vermiş olduğumuz linki kullanabilirsiniz. Böylece faturanızda sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Numara Taşıma Sorgulama Nasıl Yapılır?

Cep telefonu numaranızı bir GSM operatöründen başka bir GSM operatörüne taşımak için başvurduktan sonra numara taşıma sorgulama işleminizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Hat taşıma işleminizin gerçekleşip gerçekleşmediğini böylece öğrenmiş olursunuz.

numara-tasimaAşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak açılacak olan sayfa üzerinden numara taşıma sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Açılacak olan ekran e-devlet sistemi üzerinden çalışmaktadır. Fakat kullanıcı girişi istememektedir.

Açılan sayfaya hat taşıma başvurusunda bulunduğunuz telefon numaranızı yazıp sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir.

Numara taşıma başvuru sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Engelli Maaşı Sorgulama başlıklı makalemizde 2022 engelli maaşı, 2022 özürlü maaşı ve Engelli maaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Numara taşıma işlemi ile vodafone geçicem ama t.telekom mobil internet çok iddialı kafam karıştı

  2. Turkcell ile vodafone ayni anda başvuru yaptım numara taşıma işlemi için turkcell kuryeyle evrakları gönderdi imzaladim sonra iptal ettim

  3. Numara taşıma işlemi ile vodafone geçicem ama t.telekom mobil internet çok iddialı kafam karıştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.