Son Sorgulamalar

Nokia Garanti Sorgulama


Cep telefonu sektörü gelişmeye başladığı zamandan itibaren cep telefonu markası artmıştır. Cep telefonu markaları o kadar artmıştır ki bilgisayar üreten bazı firmalar bile cep telefonu sektörüne yönelmişlerdir. Ailemizde bulunan bütün kişilerin hemen hemen hepsinde cep telefonu bulunmaktadır. Herkeste cep telefonu bulunduğu için artık insanlar ev telefonuna ihtiyaç olmadığını düşünerek ev telefonlarını kapatmaktadır. Nokia cep telefonları da belli bir döneme damgasını vurmuş olan telefonlardandır. Aşağıda Nokia garanti sorgulama işlemini nasıl yapabileceğiniz anlatılmıştır.

Cep telefonlarımızı ortalama 3-4 yılda bir yeniliyoruz. Peki cep telefonlarımızın garanti süresi ne kadar? Cep telefonlarımızın garanti süresi genelde 2 yıldır. 2 yıl içerisinde olabilecek herşey garanti kapsamına girmektedir. nokia-garanti-sorgulamaCep telefonu garanti kapsamına girmeyen sadece kullanıcı hatalarından kaynaklanan işlemlerdir. Cep telefonu şirketleri bazen telefonlarının hatalarını kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır diye yazıp garanti sürecinden çıkarmaya çalışmaktadırlar. Cep telefonlarımızın kullanıcı hatası hariç 3 kez garanti kapsamında işlem görmesi halinde yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Nokia Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

Nokia cep telefonlarının garanti sorgulama işlemini cep telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun arama bölümüne gelip #92702689# tuşladığınızda cep telefonunuzun kalan garanti süresi ekrana getirilir. Bu işlem sadece Nokia cep telefonları için geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan OGS Bakiye Sorgulama başlıklı makalemizde cep telefonundan OGS bakiye sorgulama, OGS bakiye sorgulama ve OGS nereye yapıştırılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
nokia garanti sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.