Son Sorgulamalar

Ne Zaman Emekli Olurum?


Emeklilik çoğu kişinin bir hayali olarak yaşantısında yer almaktadır. Emeklilik şartlarının değişmesi neticesinde herkes kendi emeklilik süresini hesaplamaya başladı. Emeklilikle ilgili yeni düzenlemeler bazı vatandaşlarımıza olumlu olarak yansırken, bazı vatandaşlarımız içinse olumsuz yansımıştır. Bu düzenleme sonrasında herkesin kafasında aynı soru canlanmakta “Ne Zaman Emekli Olurum?”. Peki emeklilik hesabı nasıl yapılır? İnternetten emeklilik hesaplama nasıl yapılır?

İnternetten Emeklilik Hesaplama Nasıl Yapılır?

 Artık ne zaman emekli olacağınızı internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Aşağıda size verdiğimiz linkten ne zaman emekli olacağınızı öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sizden istenen bilgileri ilgili alanlara girip gönder butonuna tıklamak.

ne_zaman_emekli_olurumSize vermiş olduğumuz linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler cinsiyet, doğum tarihi, hizmete başlama tarihi, SSK prim ödeme gün sayısı, diğer sandıklara ait gün sayısı, askerlik gün sayısı, fiili olarak gün sayısı, yurtdışı (varsa) gün sayısı, 3600 günün doldurulduğu tarih.

Yukarıdaki bilgileri ilgili alanlara girip gönder butonuna tıkladığınızda emeklilik hesabınızı yapmış olup, ne zaman emekli olacağınızı da öğrenmiş olursunuz.

Emeklilik hesaplamasını şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Yozgat Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama başlıklı makalemizde borç, doğalgaz ve fatura hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Ne gidene “Gitme” ne de kalana “Kalma” der bir kova. O her zaman “Keyfin bilir.” modundadır..

  2. Zaman en iyi ilaçtır dedik ve bekledik. Hani bekledikte ne oldu?

  3. Yazı ne güzel bir buluş senden yüzlerce yıl önce yaşamış biriyle sohbet edebiliyorsun.Tayyı zaman gibi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.