Son Sorgulamalar

MUSKİ Borç Sorgulama ve MUSKİ Borç Ödeme


Muğla ülkemizin en gözde tatil mekanlarının olduğu bir ilimizdir. Muğla ilimiz büyükşehir özelliklerini ve nüfus yoğunluğunu taşıdığı için büyükşehir belediyesi olmuştur. Böylece Muğla Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak isim değiştirmiştir.

İnternet üzerinden işlem yapmak ve internet üzerinden ödeme yapmak artık çok kolay olmaktadır. İnternetten su borcu sorgulama ve su borcu ödeme gibi işlemler de artık kolaylaşmıştır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi kendi web sayfası üzerinden e-belediye sistemini kullanıma açarak bizlere farklı imkanlar sunmaktadır. Muğla Büyükşehir Belediyesi Su veKanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün kısa adı MUSKİ’dir. MUSKİ su borcu sorgulama ve MUSKİ su borcu ödeme işleminizi aşağıda sizlere vermiş olduğumuz link sayesinde yapabilirsiniz.

mugla-bbelediyesiBu linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda ilk önce MUSKİ borç sorgulama işleminizi yapmalısınız. Bu işleminizi de TC kimlik numaranız veya Muski abone numaranız ile yapabilirsiniz. Sonraki aşamada ise MUSKİ borç ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

MUSKİ borç sorgulama ve MUSKİ borç ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Açık Öğretim Ortaokulu 3 Ocak 2016 Pazar sınav sonucu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
muski online işlemler, muski borç sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.