Son Sorgulamalar

MNG Kargo Kurye Çağır


Daima Önde sloganı ile yoluna devam eden MNG Kargo, kargoculukta dijitalleşmeyi ve bilişim teknolojilerini kullanmayı başarmıştır. MNG Kargo kurye çağırma işlemini MNG kargoyu çağrı merkezini arayarak ta yapabileceğiniz gibi MNG Kargo’nun sitesi üzerindeki formu doldurarakta yapabilirsiniz.
Aşağıda size verdiğimiz linki tıklayarak MNG Kargo’nun web sitesine bağlanabilir ve online olarak MNG Kargo Kurye Çağırma işlemini yapabilirsiniz.

Açılacak olan sayfada sizden bazı alanları doldurmanız istenecektir. Bu alanlar sizin ad, soyad, adres ve diğer iletişim bilgileri ile göndermek istediğiniz kargoyla ilgili olan yurtiçi, yurt dışı, paket,zarf, koli gibi bilgilerdir.
Kargomuza ait bu bilgileri girdikten sonra güvenlik için oluşturulmuş karakterleri gerekli alana girip “GÖNDER” butonuna tıklayın.
Eğer ki güvenlik kodunu okuyamıyorsanız güvenlik kodunu sesli olarak dinlemenizi sağlayan hoparlör simgesine tıklayabilirsiniz.
MNG Kargo kurye çağırmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Anaokulundan üniversiteye sloganıyla kurulan Maltepe Üniversitesi 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi …

4 Yorumlar

  1. sen kolileri hazırla, MNG kargo gelip alacak.onlar bir şekilde emaneti yerine ulaştırır. sen meraklanma.

  2. Kampanyalar, sürprizler ve fırsatlar için bizi; ve takip edebilirsiniz http://t.co/FPZW6OaWlq

  3. Fahrettin Şahin

    MNG Kargo ile asla ne bir şey kargolarım ne de birisine kargolattırırım. 4440606 hattıda şahane.Bi türlü müşteri temsilcisine bağlanılmıyor

  4. ey mng kargo çeliktepe şubesi hani kendinize saygınız yok bari müşterinize saygınız olsun , içmeyin şu sigarayı içeride

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.