Memorial Hastanesi Online Randevu Alma


Bilişim sektörünün gelişmesi bizim hayatımızda çok şeyi değiştirmiştir. Bu değişime bizler ayak uydurmak durumundayız. Bilişim sektörünün gelişmesi en çok sağlık sektörünü etkilemiştir. Sağlık sektörü online sisteme geçiş yapmıştır. Çoğu hastaneler artık online sistem üzerinden hizmet vermektedir. Online hastane randevusu, online tahlil sonucu öğrenme gibi işlemler artık çok kolaylaşmıştır.

Alma

ülkemizin özelde en büyük hastane gruplarından biridir. sağlıkta dünya markası vizyonu ile yola çıkmış ve bu yolda ilerlemeye devam etmektedir.

Memorial Hastanesi online randevu almak için aşağıda sizinle bir bağlantı paylaşılmıştır. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra sol bölümde bulunan online randevu linkine tıklayın. Açılır menü şeklinde karşınıza bir pencere çıkacaktır. Bu pencerede iki çeşit randevu alma seçeneği bulunmaktadır.

memorialBu seçeneklerden ilki aranma isteğidir. Eğer ki siz telefonla sizi arayarak randevu almak istiyorsanız ilgili alanlara adınızı soyadınızı ve telefonunuzu yazmalısınız. Ad soyad ve telefon bilgilerinizi yazdıktan sonra gönder butonuna tıklayın. Memorial Hastanesi görevlileri size bu telefon üzerinden ulaşacaktır.

Memorial Hastanesi ‘nden telefonla aranarak randevu almak için TIKLAYIN…

Memorial Hastanesi online randevu sistemi üzerinden kendiniz randevu almak istiyorsanız bu durumda aşağıdaki bağlantıyı tıklamalısınız. İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza memorial online randevu sistemi çıkacaktır. Bu sistemde TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi yazdıktan sonra alt tarafta bulunan güvenlik alanı bölümünden güvenlik numarasını yazıp tamam butonuna tıklayarak işleminize devam edebilirsiniz.

Memorial Hastanesi online randevu almak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
memorial online randevu, memorıal hastenesi online randevu, memorial şişli randevı sorgulama, tüp bebek tahlil sonucu ögrenme
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Haberler

  2. By Unicorn

  3. By EylullYucell

Bir Cevap Yazın