Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma ve Tahlil Sonucu Öğrenme


Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi veya hepimizin bildiği ve kulak aşinalığı duyduğu adı ile ülkemizin köklü hastanelerinden biridir. Göztepe SSK Hastanesi ‘nin ismi değiştirilerek İstanbul Anadolu Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Hastane 162 dönümlük bir arsa üzerine 1977 yılında kurulmuş ve günümüzde de hizmetini sürdürmektedir.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Alma

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi bir devlet hastanesidir. Bu yüzden normal hastanelerden nasıl randevu alınıyorsa bu hastaneden de aynı şekilde randevu alınabilmektedir. Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nden randevu almak için telefonunuzdan 182 ‘yi tuşlayabilir veya Merkezi Hastane Randevu Sistemi diğer adı ile MHRS üzerinden internet aracılığı ile randevu alabilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten nasıl randevu alınacağı konusunda daha detaylı bilgi almak için “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası, adres gibi iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Adres:Doktor Erkin caddesi. Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0216-566-40-00

Çamlıca Semt Polikliniği
Adres: Ferah Mah. Ferah Cad. No:40 ÜSKÜDAR
Santral : 0216 481 12 98
Faks : 0216 344 00 93

Merdivenköy Polikliniği
Adres : Ressam Salih Ermez Cad. Merdivenköy / KADIKÖY
Santral : 0216 566 66 00
Fax : 0216 566 66 14

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Öğrenme

Bilişim teknolojilerinin geliştiği bu zamanda artık insanlarımız evlerinden birçok araştırmayı yapabilmekte ve sonuca ulaşabilmektedir. Bunun en iyi örneklerinden biri de internetten tahlil sonucu öğrenme işlemidir.

goztepe-ssk öğrenme işlemi için aşağıda size bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada bulunan alanları eksiksiz olarak doldurup tamam butonuna tıklayıp tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenmek için TIKLAYIN…

Öğrenme

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi patoloji sonucu öğrenme işlemi için aşağıda sizinle bir link paylaşılmıştır. Bu linke tıklayıp sizden istenen TC kimlik numarası veya protokol numarası veya arşiv numarasından patoloji sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi patoloji sonucu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
medeniyet üniversitesi patoloji sonuç, pataloji sonuç öğrenme göztepe ssk, GOZTEPE EGİTİM PATOLOJİ TEL, göztepe eğitim ve araştırma hastanesi merdivenköy tahlil sonuçları, goztepe hastanesı tahlıl sonucları, SGK MERDİVENKÖY LABORATUAR SONUÇ, goztepe tahlil sonucu, medeniyet üniversitesi çamlıca polikliniği tahlil sonuçları, medeniyet üniversitesi göztepe eğitim ve araştırma hastanesi, Medeniyet üniversitesi için yapılan yorumlar
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By YUGO

Bir Cevap Yazın