Son Sorgulamalar

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma


Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Anadolu Güney Kamu Hastanelerine bağlı bir hastanedir. Hastane açılışı 2011 yılında Sağlık Bakanı ve Başbakanımızın katılımı ile gerçekleşmiştir. Hastane o günden bugüne kadar bir çok hastaya yardımcı olmuştur.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

İnternetten hastane randevusu alma işlemi artık kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma işlemini yapabilmeniz için Merkezi Hastane Randevu Sistemi(MHRS) ne üye girişi yapmanız ve hastane randevusu almanız gerekmektedir. İnternetten hastane randevusu alma ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

marmara-universitesi-pendik-hastanesiMerkezi hastane randevu sistemi(MHRS)’yi kullanarak hastane randevusu almak için TIKLAYIN…

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası İletişim Bilgileri

Aşağıda sizlere Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Telefon:
+90 (216) 657-0606
Telefon:
+90 (216) 625-4545

Hastanenin “Mimar Sinan Caddesi Fevzi Çakmak Mah. No: 41 Üst Kaynarca / Pendik / İSTANBUL” olan adresi “Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 10 Üst Kaynarca / Pendik / İSTANBUL” olarak değişmiştir.

Bir önceki yazımız olan Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu başlıklı makalemizde Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası ve Tahlil Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Sultangazi Belediyesi Şikayet

Kurumlar artık iş yüklerini azaltmak ve işlerini hızlandırmak için işlemlerini online sisteme taşımaktadırlar. İnternetten randevu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.