Son Sorgulamalar

Marmara Üniversitesi Pendik EAH İnternetten Online Randevu Alma


Marmara Üniversitesi ülkemizin büyük üniversitelerinden biridir. Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi de Marmara Üniversitesi’ne bağlı olarak çalışmaktadır. Bu hastane modern çağın gereklerine uygun olarak donatılmakta ve bu şekilde vatandaşlara hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Marmara Üniversitesi Pendik EAH İnternetten Online Randevu Alma

İnternet üzerinden randevu alma, telefonla randevu alma işlemleri günümüzde yoğun olarak kullandığımız yöntemlerdendir. Artık hastaneye gidip randevu almak yerine telefonumuzdan 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni kullanmaktayız. Bu sistemin

Marmara Üniversitesi Pendik EAH internetten online randevu alma işlemi için aşağıda sizlere verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz. İlgili alanda öncelikle sizden üye olmanız istenecektir. Üye olduktan sonra sisteme giriş yapıp,ilk önce il-ilçe, ardından hastane ve poliklinik seçmeniz istenecektir. Bütün seçimlerinizi yaptıktan sonra randevu ara butonuna tıklayarak muayene olmak istediğiniz doktorun en yakın alınabilecek randevu tarihi listelenecektir. İstediğiniz boş olan randevu tarihi ve saatini seçip kaydet butonuna basarak internetten online randevu alma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Marmara Üniversitesi Pendik EAH telefonla randevu alma işlemi için 182’yi arayabilirsiniz. Bu şekilde randevu alma işlemlerinde canlı olarak bağlanabilir ve sizden istenen bilgileri görevli kişiye verdikten sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik EAH internetten online randevu alma işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Ada Parsel Sorgulama başlıklı makalemizde İnternetten ada parsel numarası öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.