Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu


Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2010 yılında kurulmuş olup açılışını Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sağlık Bakanımız Sayın Recep AKDAĞ yapmıştır. Hastanede yılda yaklaşık 200.000 hastaya hizmet verilmekte olup, 6000 ameliyat yapılmaktadır.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul İli Anadolu Güney Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlıdır.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar

Laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi artık çok kolay bir işlem halini almıştır. Bu işlemleri internetin başına geçerek sorunsuz bir şekilde evinizden yapmanız mümkündür.

işlemi için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

marmara-universitesi-pendik-hastanesiİlgili bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler örnek no, hasta protokol no, örnek protokol no, dosya no, TC kimlik no, ad ve soyad gibi basit bilgileridir. Bu bilgileri istenilen alana girip tamam butonuna tıklayarak tahlil sonucu öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

İletişim Bilgileri

Aşağıda sizlere Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Telefon:
+90 (216) 657-0606
Telefon:
+90 (216) 625-4545
Adres:

Hastanenin “Mimar Sinan Caddesi Fevzi Çakmak Mah. No: 41 Üst Kaynarca / Pendik / İSTANBUL” olan adresi “Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 10 Üst Kaynarca / Pendik / İSTANBUL” olarak değişmiştir.

Bir önceki yazımız olan Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu başlıklı makalemizde Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu ve Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon numarası çağrı merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü tahlil sorgulama, ankara kamu hastaneleri labaratuvar sonuç ögrenme, marmara universitesi sonuclari nasil ogrenirim, marmara universitesi ad soyad ile tahlil sonuçları, marmara hastanesi protokol no ogrenme, marmara eğitim ve araştırma hastanesi ornek protokol no, marmara egitim arastirma LABORATUVAR SONUC, MARMARA EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ TAHLİL SONUCU, marmara eğitim araştırma hastanesi tahlil sonuçları, bandrolden tahlil sonucu sorgulama
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın