Son Sorgulamalar

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Randevu Alma


Marmara Üniversitesi ülkemizin köklü üniversitelerinden biridir. Üniversitenin tarihi 1883’lü yıllara yani Sultan Abdülhamid Han dönemine denk gelmektedir. Üniversite çeşitli eğitim kurumları adı altında hizmet verdikten sonra en son Marmara Üniversitesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Randevu Alma

Aşağıda sizlere Marmamara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi internet üzerinden randevu alma işlemi anlatılmıştır. Bu işlem için sizinle bir bağlantı paylaşılmıştır. İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda bulunan bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Bu bilgiler ilk önce TC kimlik numarasıdır. TC kimlik numaranızı ilgili alan girip alt taraftaki ben robot değilim bölümünü işaretleyerek devam butonuna tıklayınız. Ardından boş randevu günü varsa randevu günü seçimi ve diğer seçimlerden sonra kimlik onayı bölümüne geçip kimliğinizi onaylayın.

İşleminize onay verdikten sonra işleminiz tamamlanmıştır.

Marmamara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi internet üzerinden randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları başlıklı makalemizde Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi laboratuvar tahlil/tetkik sonucu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.