Son Sorgulamalar

Mardin Seyahat Sefer Sorgulama ve Online Bilet Alma


Bir seyahat planı yapıyorsanız ve bunu da bir otobüs firması ile yapacaksanız bunun için bir seyahat firmasına bilet almanız gerekecek. Bunun için firmaları teker teker gezmek yerine kolay bir şekilde internetten sefer sorgulayabilir ve biletinizi internet üzerinden kolayca alabilirsiniz. Mardin Seyahat sefer sorgulama ve çevrimiçi bilet alma işlemi için bu firmanın kendi sitesini kullanabilir ya da başak siteler üzerinden de bu siteye ulaşabilirsiniz.

Bu firmanın seferlerini internet üzerinden kolayca http://www.mardinseyahat.com.tr/ sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bu site üzerinden size istediğiniz seferleri kolayca sorgulayabilirsiniz. Ayrıca bu site üzerinden sefer sorgulayıp çevrimiçi olarak da bilet temin edebilirsiniz.

Mardin Seyahat Bilet Alma

Mardin Seyahat firmasından bilet almak internet üzerinden çok kolaydır. Mardin Seyahat firmasının kendi sitesinden ya da bu firmanın biletlerini satışa sunan başka siteler üzerinden de bilet alımını yapabilirsiniz. Mardin seyahat firmasının biletlerini http://www.mardinseyahat.com.tr/ ya da http://eticket.ipektr.com/Firms_159/ üzerinden çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Mardin Seyahat Koltuk Alma

mardin-seyahatMardin seyahat firmasından bilet almak için http://eticket.ipektr.com/Firms_159/ sitesini kullanabilirsiniz. Bu site üzerinden boş koltuklara bakarak istediğiniz koltuğa bilet alabilirsiniz. Mardin seyahat firması size bu imkânı internet üzerinden sunan bir firmadır. Bu firmanın internet sitesinden ya da bu imkânın sunan başka sitelerden bilet alabilirsiniz. İstediğiniz koltuğu seçerek istediğiniz sefere bilet alabilirsiniz.

Mardin Seyahat Telefon Numarası ve İletişim Bilgileri

Aşağıda sizinle Mardin Seyahat telefon numarası ve adres bilgileri verilmiştir.

Adres
Nusaybin Merkez Müdürlük Otogar Mardin / TÜRKİYE
Tel 0482 415 43 00
Gsm 0533 304 84 75
E-posta
bilgi@mardinseyahat.com.tr

 

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Haydi bakalım maça — Istanbul Ataturk Airport (IST)’dan Mardin’e seyahat ediyor

  2. Otobüste şarj bitecek kaygısına Mardin Seyahat firması çözüm bulmuş. Priz on numara fikir olmuş ?????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.