Son Sorgulamalar

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma


Anaokulundan üniversiteye sloganıyla kurulan Maltepe Üniversitesi 1991 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi her geçen gün kadrosunu güçlendirmektedir. Üniversite sadece bölge halkına değil ülkemize hizmet vermektedir.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu alma işleminiz ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımıyla açılacak olan sayfada Hızlı Randevu menüsüne tıklayın, ardından randevu almak istediğiniz bölümü seçin. Seçmiş olduğunuz poliklinikte görev yapan doktorlar listelenecektir. Listeden muayene olmak istediğiniz doktoru seçin. Daha sonra muayene tarihi ve muayene saatinizi seçin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra sizlere kişisel bilgilerinizi girebileceğiniz bir alan açılacaktır. Bu alanda ilgili yerlere kendi bilgilerinizi doğru olarak girip randevu alma işleminizi bitirin.

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi internetten randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefonla Randevu Alma

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden telefonla randevu almak için hastanenin randevu telefonun aramanız gerekmektedir. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi randevu telefon numarası 444 06 20 dir.

Ayrıca Maltepe Üniversitesi randevu formunu doldurup randevu al butonuna tıkladığınızda randevu alma işleminiz için hastane size geri dönüş yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan KTÜ Farabi Hastanesi Laboratuvar Tahlil/Tetkik Sonuçları başlıklı makalemizde Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi laboratuvar tahlil/Tetkik sonucu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.